| GeorgiiB a întrebat:

Ce parere aveti de statuia din ceara a lui justin bieber?

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

Sper sa arda, sa se topeasca, iar celui dupa care a fost facuta nu-i doresc nimic mai bun de-atat.

Am zis.

7 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Tiko333, normal ca suntem destepti din moment ce nu ascultam asemenea rahaturi, cum ar fi Bieber. Nu cunosc o persoana cu capul pe umeri sa asculte pitigaieturile acestui muc. Si despre statuie, sper sa o ia dracu cat mai curand.

| Dean1996 a răspuns:

Sincer,nu imi place deloc,are statuie mai nou? Sa dea Domnul sa nu trec printr-un oras si sa ma trezesc cu o statuie adevarata,nu din ceara,ca daca voi vedea o statuie adevarata cu el(Lumea nu e normala oricum),imi iau un pistol si ma impusc! Nu imi place Bieber de nicio culoare,e un afon pe care nu dau doi bani,si nu face muzica buna,de voce ce sa mai zic,de fetita doua sute la suta, si sincer, cand am vazut poza asta imi venea sa imi rup parul din cap:
http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......-2-afp.jpg

http://4.bp.blogspot.com/......0-2011.jpg

Dude,uitati-va la el, nu vi se pare o schimbare de look prea.eu stiu.de tot?!?! I mean uitati-va la el,incearca sa se dea,rocker,sau,nu stiu ce naiba vrea sa fie,dar nu ii reuseste,pe bune, ma enerveaza pustiul asta, daca l-as vedea pe strada l-as fugari si daca l-as prinde ar fi vai de el.Pe bune, comparati cele doua poze, si observati schimbarea de look.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Frate, nu pricep de ce pustii de 15-17 ani asculta muzica care in 8-9 ani va disparea(voi chiar credeti ca fatalau ala are vreun viitor?).In curand vor aparea alti prosti pe care sai idolatrizati pe degeaba. Mai bine incepeti sa ascutati trupe care stiu sa cante si oameni care chiar au voce, nu toti transexuali ca bieber, si aici nu ma refer la metal neaparat ci si la muzica clasica(in care, dupa cate am inteles de la taicamiu, isi are originile rockul).De ce va prostiti singuri? Chiar simtiti ceva cand asculati chestia ai pe care voi o numiti muzica? Muzica trebuie sa iti dea un sentiment, sa iti transmita un mesaj un fel de "Crez" al tau nu sa o asculti doar asa ca n-ai ce face.

| xjustfearless a răspuns:

Transexual esti tu. Crezi ca noua ne place sa ne spargem timpanele cu rockul? ROCKUL MUZICA ADEVARAT? Du-te frate. muzica adevarata e cea clasica.
Nu inteleg de ce il urati atat de mult pe acest copil. V-a facut ceva? Il cunoasteti sa stiti ce persoana e? Deci mai bine uitati-va dracu' la voi apoi comentati de altii. E ok. nu iti place de el. muzica lui. da lasa-l dracu sa-si traiasca viata si vezi-ti de muzica ce-ti place si punct. NU ITI PLACE, NU TE UITA!

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Daca ar fi altcineva ar fi draguta,inteligenta,creativa.
Dar daca e a lui Justin Bieber e urata, idioata, si nasul zici ca e un crendvusti!

| MikiPiki a răspuns:

Situatia lui e grozava.lumea il iubeste,mai ales eu laughing(mori,bieber,mori)Sper sa aiba succes(in a se sinucide)si sa fie inconjurat doar de dragostea rockerilor(aia cu motociclete, geaca de piele si bate sau alte arme), sa vina la noi in tara(intr-un club de manelisti sa afle ce e dragostea si prietenia)si sa afle ca lamele taie.

| tiko333 a răspuns:

E foarte frumoasa iar lumea pe aici e invidioasa ca nu va avea niciodata o statuie! Asta e fratilor. Faptul ca il faceti pe JB prost nu va face pe voi destepti. Si macar tineti-va frustrarea pentru voi ca nu ne intereseaza! Bye.