| HermioneLove a întrebat:

Ce parere aveti de Taylor Swift?

Răspuns Câştigător
| 2NE1cl a răspuns:

Sall! ESTE una dintre preferatele mele si am o parere foarte buna

| HermioneLove explică (pentru 2NE1cl):

Si mie imi place mult! love struck

7 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

E o târfă comercială.
Şi, fără legatură, dacă asculţi Avril Lavigne nu înseamnă că asculţi rock.

| AntoniaOrman a răspuns:

Imi place mult! Este printre preferatele mele! Are melodii superbe!

| onlyme2851 a răspuns:

Mie mi se pare mult prea imatura pentru cei 23 de ani ai sai. In plus, nu are nici cine stie ce melodii, adica nu cu vreun mesaj special. Nu-mi place. Si sper ca nu o sa incepeti sa imi spuneti ca sunt hater si ca sunt invidoasa, ca nu merge asa.

| StephyMonster a răspuns:

Frumoasă,specială,talentată.Buclele ei sunt intr-adevăr superbe.Scrie cântece despre iubiții ei din care poți înțelege ceva și e ca și cum Taylor ți-ar fura jurnalul, ce scrie ea în cântece parcă se întâmplă în viața reală!

| HermioneLove explică (pentru StephyMonster):

Adevar graiesti! happy Meritai funda happy Ador cantecele ei si de multe ori se potrivesc la viata mea!

| deutzadia a răspuns:

Taylor Swift este o tanara talentata, draguta, si ador cantecele ei.Sunt fana mare de-a ei.Am o parere super despre ea.:*