| Ambrus a întrebat:

Ce parere aveti despre acces video? http://www.youtube.com/watch?v=IZbN_nmxAGk

Răspuns Câştigător
| pitic13 a răspuns:

Este super totul cantecul si videoclipul pot spune doar atat iubirea asta... ne face din oameni niste pasari calatoare e atat de ingrozitor sa vei cum inima iti plange cu lacrimi de sange si nu poti face nimic...ador melodia ador totul:X deci pretuieste tot ce ai langa tine si nu pleca niciodata chiar daca dragoste este imensa o castigi foarte greu si se duce pe apa sambetei intr'o clipita:X

7 răspunsuri:
| gabos98 a răspuns:

Ciudat raaaau

| KidOoNh a răspuns:

laughing Super videobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta face baut5ura dar aceas lucru-l face si dragostea din om ce pot sa spun emotionant si cu muzica o fot tare papa

| Jessica1213 a răspuns:

Da... este cool dar la 2:11 nu a fost prea dragut, dar este de nota10, mersi pentru funda, daca mi-o dai...

| Jessica1213 a răspuns:

Da si muzica este super tare o ador!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E trist sad

| Jessica1213 a răspuns:

La 4:14 m-o apucat putin plansul si mersi ca ai spus despre acest video
happy