| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =CuhBblGGVPs#t=40s

Oana are o voce chiar frumoasa :o3

sincer mai bine canta decat sa faca scandal pe la Tv :)

8 răspunsuri:
| Disharmony a răspuns:

Mai bine îşi taie limba decât să mai cânte şi să facă scandal pe la TV.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Nu prea imi place

| Darknessvio7 a răspuns:

Frumoasa melodia :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe melodii, mai ales cele româneşti, pot fi numite pe merit " rahaturi ". Dar aşa ceva... ceva behăit de Oana Zăvoranu sau de Nicoleta Luciu, cred că poate fi numit insultă la adresa rahaturilor respective.

| Vans a răspuns:

Nu pot să o ascult pe analfabeta asta.

| Wøodenpints a răspuns:

De ce nu-şi foloseşti gura pentru orice altceva în afară de cântat? Ar face un bine omenirii să ne scutească de voce ei de claxon.

| CautNume a răspuns:

Ce mai e si jegul asta?

| duuh a răspuns:

Misto. Inca o panarama care se da cantareata.