| superpissy40 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie?

http://www.youtube.com/watch?v=I-8Yv0CcZno

Ce alte melodii va plac de la Metallica? Mie imi plac absolut toate.

3 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Ai ales una dintre cele mai proaste de la Metallica. Piese care-mi plac ar fi : Whiplash, Phantom Lord, Master of Puppets, Jump in the fire, Metal Militia, Motorbreath, For whom the bell tolls, The call of Ktulu, All nightmare long si cred că ar mai fi câteva.
Baftă!

| Thunderstruck a răspuns (pentru LastChance):

Nu chiar una din cele mai proaste, ci una diferita de stilul metallicii, mere din cand in cand melodia asta.

| thegatekeeper a răspuns:

"Mama Said" imi place oarecum, dar nu se numara printre preferatele mele de la Metallica. Imi plac cele de pe albumele de inceput, cum ar fi Master of Puppets, Welcome Home (Sanitarium), Seek and Destroy, Battery etc.