| claum01 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie? http://www.youtube.com/watch?v=jeTMJOZWLfA Sincer mie imi place foarte mult.

6 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Superbă melodia!

| dulcik a răspuns:

Frumoasa melodia. E buna atunci cand ai necazuri te linisteste si poate iti da idei. Dar cel mai bine se potriveste atunci cand suferi din iubire.

| Flav a răspuns:

Linistitoare. Multam' fain.happy

| maduuuu a răspuns:

Superba!

| Bacemi a răspuns:

O stiu. Imi place foarte mult. Asta se poate numi o melodie fata de ce promovam noi acum.

| claum01 explică:

Daca v-a placut melodia, va recoman filmul Legenda lui Jhonny Lingo.