| RockaruL a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie? http://www.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww

5 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Alice Cooper? nu ma gandeam ca mai e cineva pe aici care mai asculta. Iubesc melodia asta.

| Alecssa a răspuns:

O melodie ce va ramane mult timp pe buzele noastre :X. Asta este diferenta dintre pop-pitzy-songurile si melodiile ca aceasta. NoROCK!

| AnaisC a răspuns:

Ce parere am?:|
O iubesc:X
E in top 3 melodii preferate.
Stiulu lui Alice, acel machiaj acea voce...te patrunde, ce mai?
Unul dintre cei mai mari ai rockului.:X
Keep rockin'!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| TheAnnoyingRocker a răspuns:

E geniala...una dintre cele mai bune piese de la alice cooper...big grin

| TheAnnoyingRocker a răspuns:

E geniala! cea mai tare piesa de la alice cooper big grin a doua e house of fire da nah parerea mea tongue