| Anonimus11111 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest cover (ma intereseaza mai mult vocea)? Ce nota imi acordati de la 1 la 10?
http://www.youtube.com/watch?v=ASE4ijNwxqM&feature=youtu .be

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

8.

Ai o voce calda, placuta.

Mai ai de exersat si cred ca un stil rock mai alert te-ar prinde mai bine...dar nu e rau.
Bravo tiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca de la,, ureche muzicala la ureche muzicala '' 9, 50, continua nu te lasa, ai un timbru calm,( chiar daca si piesa are o linie la fel de calma) calda, imi place timbrul, bravo continua si pentru perfectionare incearca si niste lectii de canto nu ti-ar strica si poate pe viitor te-ai inscrie la vreun concurs gen vocea, x factor, ai avea sanse de castig