| LeeMinHo00 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste melodii?
Mie imi plac foarte mult,sunt romantice, dar in acelasi timp si triste.
http://www.youtube.com/watch?v=2O2bBhjudXw
http://www.youtube.com/watch?v=mebzXfWi87E

13 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Tocmai am terminat un serial care o are in rol principal pe cantareata. Nu stiam ca si canta. Bine de stiu. Prefer mai mult japoneza. Chineza nu prea o ageez.
din ce serial e poza? e cumva Heirs?

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Mizerie.

| LeeMinHo00 explică (pentru Wøodenpints):

Sunt sigura ca nici macar n-ai ascultat melodiile si spui ca sunt "mizerie".Mai taci.

| Wøodenpints a răspuns (pentru LeeMinHo00):

Nu-i nevoie să ascult mai mult de 30 de secunde dintr-o melodie ca să-mi dau seama că-i de căcat.
Ți-am explicat la cealaltă în trebare de ce cred asta.

Și de ce sari în sus când cineva are o părere proastă despre muzica ce-ți place ție? Ai cerut păreri despre melodii. Păreri ai primit. Doar nu te aștepți să fie toate pozitive.

Sunt niște mizerii de melodii și nu-mi imaginez cum cineva ar putea asculta așa ceva de bună voie.

| LeeMinHo00 explică (pentru Wøodenpints):

Intrebare*.
Uite,eu ascult de buna voie.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ce-s jegurile astea?
Aia e o constipata care incearca sa cante.

| LeeMinHo00 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Nu sunt jeguri, sunt doar niste melodii.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru LeeMinHo00):

Astea-s melodii de gay, ori de țâțe in calduri care au aproximativ 12 ani.

| LeeMinHo00 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Ce om necioplit.

| Martina5 a răspuns:

Nu-i asculta eu cred ca sunt dragute asculta in continuare ce-ți place

| RamonaRebecca a răspuns:

Hei! Nu îi lua în seamă! Eu ador melodiile de genu ăsta! Serios! Mai ales prima : http://www.youtube.com/watch?v=2O2bBhjudXw. Eu cred că sunt drăguțe și foarte simpatice! :* Îți dau un sfat: Continuă să asculți ce îți place, nu îi lua în seamă pe ceilalți! Dacă nu le place, să nu asculte. Mie una îmi place mult genu ăsta de muzică. Pupici! :*