| etmiky a întrebat:

Ce parere aveti despre Adele? Sau despre melodia "Someone like you"?

Răspuns Câştigător
| CarlaElena a răspuns:

Adele este cantareata momentului din punctul meu de vedere. O admir pentru faptul ca nu ii pasa atat de mult cum arata. Am citit pe net ca a spus intr-un interviu ca nu are de gand sa slabeasca pentru imagine. Are o voce ireala si melodiile ei sunt minunate! Preferatele mele sunt " Someone like you " si "Rolling in the deep".

4 răspunsuri:
| Andrei Robert a răspuns:

Imi place si mie foarte mult, de asemeneaaa:)
De asta am ajuns sa ascult si melodia Kameliei ca sa nu ma plictisesc;))
http://www.youtube.com/watch?v=F6-JKl-cWj4

| axel007 a răspuns:

Foarte frumoasa melodia!, vocea si mai ales versuriile!

| KristianaLee a răspuns:

E o melodie foarte dramatica si foarte frumoasa

| liliandreea a răspuns:

Se poate spune ca vocea ei este placuta, dar ca persoana publica lasa de dorit. In primul rand, nu stie sa se exprime, apoi, incearca sa atraga publicul cu fraze tipice:"nu-mi pasa cum arat." si face dezvaluiri "incendiare" precum:"as face-o cu Rihana". Nu conteaza daca sunt glume sau nu, dar simtul umorului poate fi dovedit si altfel.