| AbbyXQuinn a întrebat:

Ce parere aveti despre Andy Biersack(6)? Sunt o mare fana de-a trupei BVB si as dori sa stiu si parerea voastra despre ei... Sper sa nu vad raspunsuri de gen:"Andy e gay" sau "BVB sunt emo" Dau FUNDOI pentru un raspuns bun

Răspuns Câştigător
| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Este superrrrrr! e cel mai tare si cel mai dragut baiat si trupa ee supeerrr o iubes si melodiile sunt tari!
si eu sunt o mare fana! si trebuie sa fi prost sa crezi ca trupa ii emo sau andy ii gay!

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Imi si dau seama ce fel de persoana esti tu daca ai la nume particula "Minaj" si il mai asculti si pe lachele asta flausat.Pacat de instrumentistii din spatele lui, ca ar fi decenti cu un solist adevarat, nu cu sperietoarea aia de ciori ca frontman.

| Gorath a răspuns:

Andy e gay...
Trupa e mai varză decât varza murată a lu' străbunica.

| Wolfszeitt a răspuns:

Total de acord cu DumnezăuHolocaustPornJediMaster. Intrumentalul e chiar bunicel, iar Andy are ochi faini şi cam atât. Nu e nimic special la vocea lui, în plus foloseşte ca tehnică inhale-ul şi-o să-şi f.tă gâtul curând.

| perusita a răspuns:

Sincer imi place foarte mult trupa. au talentlove struck andy e ft dragut si are voce

| LittleMønster a răspuns:

Singurul lucru care imi place la el este ca e impotriva hip-hopului.

| AbbyXQuinn explică:

Acum nu inteleg de ce te-ai luat de numele meu, DumnezăuHolocaustPornJediMaster pentru ca nu vad care e problema in a asculta nicki minaj si black veil brides in acelasi timp