| rockon14 a întrebat:

Ce parere aveti despre Andy Sixx dar sa nu aud chesti de genul ca ar fi gay

Răspuns Câştigător
| robertalove99 a răspuns:

Mie imi place foarte mult de Andy sixx, are o voce foarte frumoasa si trupa BVB este una din preferatele mele

15 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Păi du-te și dă-ți un glonț în cap, dacă ai cerut păreri, afirmi automat că accepți orice fel de păreri, că doar de asta ceri părerea.

Da, mi se pare gay. Care e problema ta? Recunosc că Mortician's Daughter e decentă, putea totuși să pună în ea mai mult de 4 amărâte de power-chord-uri, dar neeeah, de ce să se chinuie, că banii contează, și teribiliștii de 12 ani care cred că black veil brides sunt o trupă "de roc nebun".

| Ynom_Mony_1996 a răspuns (pentru TeoPT):

Oooo, mai usor happy Avem de a face cu un rocker care se revolta? Cunosc prea bine, sunt si eu un specimen, dar daca am sta sa vorbim despre toti cei gay care se cred buni la cantat ne-am irosi viata, sincer straight face Ia-o mai usor, sa ne pastram fortele pentru ceva ce chiar conteaza. Desi recunosc, si eu mai am momente in care stupizenia unora ma atrage...

| TeoPT a răspuns (pentru Ynom_Mony_1996):

Nu prea cred că m-am revoltat pe acolo, nici măcar nu m-am aprins. E doar o opinie. Dar mersi de sfat.

| Cristianne a răspuns (pentru TeoPT):

> teribiliștii de 12 ani care cred că bvb sunt o trupă de "roc nebun".
Ești tu sigur de ce afirmi aici?

| TeoPT a răspuns (pentru Cristianne):

Am dat un exemplu. Pot fi și de 16, dacă vrei.

| Cristianne a răspuns (pentru TeoPT):

Ofc.
Nu pot să zic că sunt o zeiță a rock/metalului, dar ce ascult, putem spune că e de calitate.happy

| TeoPT a răspuns (pentru Cristianne):

Oricum, nu m-am referit la faptul că, dacă ai 12 ani, înseamnă neapărat că asculți Black Veil Brides.

| wforweirdo a răspuns:

Ne întrebi ce părere avem despre el, dar să nu cumva să-l facem gay. Păi şi dacă mie mi se pare gay, cum îţi răspund? Sau scuză-mă, vrei să auzi numai chestii pozitive despre el?
Nu-mi place. Nici cum cântă, nici cum arată, nici nici nici.

| Cristianne a răspuns:

Cine ursulețul meu de pluș e Andy Sixx?

| OtipaOarecare a răspuns (pentru Cristianne):

Un canteret dintr-o trupa pe nume Black Veil Brides(BVB) happy

| Cristianne a răspuns (pentru OtipaOarecare):

De trupă știu, da' cum nu-mi place nu prea cunosc cântăreții, merci.^^

| Norvegianul a răspuns:

Nu-mi place cum canta. Daca ar fi fost gay si ar fi cantat bine (cum e Halford de la Judas) n-as fi avut nicio problema.

| OtipaOarecare a răspuns:

Imi place, canta fain, el si trupa lui sunt destul de mistowinking

| BibyPikachu a răspuns:

E dragutel!

| BlackAngel0000 a răspuns:

Iubirea mea!