| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre Antonia? puppy dog eyes

12 răspunsuri:
| CryShiAtat a răspuns:

Dupa parerea mea este o actrita neconventionala dar intr-un sens bun. Adica este mama dar are o atractie fat de capetele de morti. Si dupa parerea mea chiar in ciuda a ce spun tabloidele despre ea eu cred ca este o persoana minunata. Tabloidele mereu vor vorbi rau despre o persoana deoarece pentru asta e platita presa in ziua de azi deoarece tinem sa ne aratam doar partile rele nu sicele bune care e avem din abundenta. In concluzie romanii=pesimisti. BYE BYE!

| AR1373 a răspuns:

O fata frumoasa si talentata.

| Krokodil a răspuns:

10/10 would bang

| drogh a răspuns:

Este frumoasă pe afară, dar cine ştie ce demon o fi în interior. Uneori pare foarte de treabă,simpatică,adorabilă,un înger în persoană, dar nimeni nu a văzut faptul că are fiţe. Îşi neglijează soţul doar pentru muzică. Dacă tot e aşa de pasionată, de ce are numai câteva piese? Adică doar Marabou,Jameia,I got you,Shake it Mama,Morena, Marionette şi Roses on fire. Nu, nu sunt multe. Pentru mine nu înseamnă nimic. O fi talentată, are voce faină, dar nu mă interesează.

| daηă a răspuns:

Cântă foarte bine live. Are o voce superbă, este frumoasă și ador stilul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e sexy.

| raduthebest a răspuns:

Alta pitipoanca comerciala de 2 lei, sa stea la rand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panaramă.

| Serena1996love a răspuns:

Frumoasa, talentata, simpatica... Unde mai pui ca are o voce minunata cand canta live. Nu e ca Inna, Andreea Balan, Andreea Banica etc.

| ihacoswhy a răspuns:

Este foarte draguta si cred ca de gascahappy

| mODIN a răspuns:

O mare curva, la fel ca toate cantaretele astea de pop.Baietii ii asculta muzica pentru ca vor sa o ***, iar fetele vor sa fie ca ea.

Răspuns utilizator avertizat