| AdaIoana18 a întrebat:

Ce parere aveti despre Bug mafia? Va place melodia In anii ce au trecut? Daca sunteti fani Bug Mafia care membru al formatiei va place?

5 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Sunt fana BUG Mafia love struck. Am mai multe piese preferate de la BUG Mafia love struck, dar nu prea imi place de niciun membru al formatiei.

| Gabrielle a răspuns:

Imi place si melodialove struck Fan infocat nu sunt dar ca membru al formatiei imi place Uzzylove strucklove strucklove struck

| Ea.e. a răspuns:

Caddy :X

| adelina_7242 a răspuns:

Nu prea imi place dar mie imi place cu talpile arse mai ales refrenu

| Alexxa10 a răspuns:

Da sunt fan bug mafia:X si imi place d Caddy. Cea mai tare piesa mi se pare Gherila PTM