| geo_1909 a întrebat:

Ce parere aveti despre cantareti puya, sisi, snoop dogg, hgelo, tataie, bitza, uzzyetc.toti rapari

Răspuns Câştigător

Uni asculta rap, hip-hop pentru ca le place si ii reprezinta iar altii asculta ca sa se dea drept altcineva si iti dai seama de prefacut pentru ca daca ii pui intrebare gen. ca a ta o sa balbaie
.
mie mi se pare ca aproape toti cantaretii de muzica rap, hip-hop canta "OK" pentru ca muzica lor are sens, tot ce auzi in muzica lor este real in viata.
dar nu chiar toti canta despre adevar. Iar cel mai des o sa gasesti : nane si puya ca canta din inima si canta numai despre viata

11 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Am o parere foarte buna despre ei pentru ca imi plac melodiile lor.

| Sin a răspuns:

...aia toti sunt "rapari"? Serios?

| sandy a răspuns:

Super mişto

| moodyblues a răspuns:

Tataie?

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

O parere buna pentru ca ascult hip hop si rapp

| geo_1909 explică:

Tataie din bug mafia ala cu ochelari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea rea. in special imi place puya si sisu

| moodyblues a răspuns:

Aaa aha! ai incercat sa treci si tu putin prin neamul baladelor rock?

| TheCookie a răspuns:

ăăăăăăăăăăăăăăăă...nu stiam ca Puya ii rapper...
ori cum...

| hehehe a răspuns:

Eu una, sincer, il prefer pe Nane big grin sau Vescan happy

| hehehe a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc. se scrie TATAEE nu tataie. Gen nu canta bunicu in BUG mafia happy