| AlleAllexandra a întrebat:

Ce parere aveti despre Connect-r?:Xfundita cel mai fun raspwinking

Răspuns Câştigător
| Radu_8381 a răspuns:

Mda imi place cum se imbraca mai ales cum canta :X si pentru aia care il critica si il fac rrom! VOI NU O SA AJUNGETI CA EL NICI IN DOUA VIETI!

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

O parere excelenta

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Imi place foarte mult! nu neaparat pentru fizic ci pentru curajul pe care il are sa spuna :SUNT TIGAN! si arata ca se poate si altfel decat sa fim cunoscuti in alte tari ca niste cersetori si hoti.Respect! aa...si vocea.:X:X pff.super! chiar are voce!

| virusake a răspuns:

Un maimutoi debea coborat din pom, dar care prinde bine la adolescenti. big grin

| maria_4676 a răspuns:

Imi place mult.toti ziceau de el ca nu poate sa cante bine live dar s-au inselat.azi la "dimineata cu razvan si dani" a cantat live... mie una mi-a placut cum canta. aaa si tot la razvan si dani au aratat un filmulet cu el de pe vremea cand exista "atomic", el avea 16 ani si era connect-r de la "giganticii" asa se numea trupa din care facea parte atunci.winking

| LittlEAngeL_2780 a răspuns:

Pff love struck
Arata super bine smug
Si la corp si la totbatting eyelashes
Si canta si fain
Mie una imi place =p~