| HaHa_8983 a întrebat:

Ce parere aveti despre Connect-r?

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Un falsificator de muzica. S-a ajuns la videoclipuri pompoase, versuri de toata jena, fara niciun mesaj. Tot ce conteaza in ziua de azi, e sa mearga muzica ca sa-ti poti invarti fundul.
Parere? Un jaimacan ce face playback si muzica pentru bani, departe de cuvantul artist!

| AlexissMla a răspuns:

Connect-r este un baiat de treaba pentru. ca am fost la concertele lui si mi s-a parut un adevarat prieten.sa zicem.Imi place foarte mult muzica lui si nu conteaza ca este rom.

| barcelonamessi a răspuns:

Este super eu sunt fanu nr 1 al Connect-r

| Sn00pY a răspuns:

Canta comercial acum straight face mai bine ii statea in r. a. c. l. a.happy

| ioana_6047 a răspuns:

Un baiat super ok, super talentat caruia nu ii este rusine ca este rrom! respect:X

| Dan_6508 a răspuns:

Ţigan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

un rrom care nu a uitat de unde a plecat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici o parere...pentru ca nu reprezinta nimic pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, daca m-ai fi intrebat asta cu ceva timp in urma, as fi spus ca imi place.
Intre timp, a fost la un bal al bobocilor, unde si-a dat arama pe fata.Deci, e doar un portorican, cum nu ii place sa i se zica :))
Here:
http://www.cancan.ro/......30435.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie inmi place Still

| Deer a răspuns:

Nu știu ce să spun. Nu prea ascult. Cum zice "It" nu reprezintă nimic pentru mine happy

| bubbiubbi a răspuns:

Tigaan fara voce!

| zuzu_3768 a răspuns:

Un rrom fff. talentat happy cu o muzicaa fff buna:X si e ff.hot:d happy

| daniela98_1923 a răspuns:

E un tip foarte ok imi place f. m muzicaa lui