| costiangel a întrebat:

CE PARERE AVETI despre cum a fost votat la EUROVIZION 2013-CEZAR al nostru?

4 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Nu ca as fi fost prea incantata de prestatia lui, dar Spania, Italia si mai ales Molodova, chiar m-au surpins. Cum sa primim doar 1 punct de la Italia? pe cand noi i-am acordat Moldovei 12 puncte?

| Okami23 a răspuns:

A fost votat dupa cum a meritat

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Votul publicului este de 50%.
Si votul Juriului este de 50%.
Se calculeaza si se face o medie care a adunat cate mai multe puncte.
Juriul va da note (un juriu dintr-o tara) n-are voie sa dea note tari sale.
Cezar nu cred ca va castiga eurovision, n-are sanse este bun daca prinde top15 macar sa fie pe locul 13 ca este bun si ala.
As vrea sa castige Danemarca are o melodie super si chiar merita.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Cezar al tău, nu al nostru! Nu merita locul 13, merita 26, păcat că e la jumătate, cât despre restul, toate au venit cu melodii de..., deșii am auzit că au fost unele destul de bune.