| georgiiiy a întrebat:

Ce parere aveti despre eurovizion? dar despre paula & ovi? ce melodie credeti ca ar trebui sa castige?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Avem o melodie foarte frumoasa, iar vocile Paulei si lui Ovi sunt deosebit de bune! thumbs up Sper sa castigam! dancing
Hai, Romania! applause dancing

5 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Cred ca piesa Danemarcei e foarte buna. Sau a Ciprului. Paula si Ovi... nu stiu ce sa zic. Nu prea se ridica la nivelul asteptarilor. Sincer, nu avem nici o sansa sa castigam.

| georgiiiy explică:

Eu zic ca e o piesa foarte buna si putem lua un loc bun ...parerea mea...

| Alii a răspuns:

Am luat locul 3:O...foarte bine, dar merita sa ia locul 1. Mie mi-a placut FrantasmugOricum Germania nu merita, mie nu mi-a placut melodia deloc, sh Lena cand a luat premiul era prefacutaphbbbbt

| georgiiiy explică:

Aceasi parere ca "ali" am si eu ...germania nici nu trebuia sa fie in primi 5...big grin

| Mera a răspuns:

Sincer noi am fi luat locul 1 sau 2 daca nu gresea Ovi un cuvant chiar la inceput.
In loc sa zica "Girl, girl can't you see" a zis "Girl, girl can't you say"
Sunt sigura ca juriul a observatsad
Da' ce-i sa-i faci, emotiilehappy
Oricum sunt mandra de prestatia lorbig grin