| frida0purple a întrebat:

Ce parere aveti despre Florence & The Machine? Eu le ador melodiile, as fii super fericita daca la radio s-ar difuza numai Florencebig grin.

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

E una din acele trupe de indie rock care nu te lasa sa-i injuri, prin ce scot.Imi plac mult, se vede ca nu e doar o simpla hipstereala in abordarea lor muzicala, ci e vorba de multa munca si profesionalism, mai ales din partea lui Florence.Nu fi fericita daca i-ar da la radio, asa ar incepe sa asculte toti neavenitii.Astfel si-ar pierde magia si flerul.

3 răspunsuri:
| nik14 a răspuns:

Are un stil aparte, ce nu este pe placul tuturor.Mie personal imi place cum canta, sa zicem ca nu se incadreaza in preferintele romanesti(dance).

| BogdanS a răspuns:

Mie sincer mi-ar place foarte mult sa apara mai mult la radio si la tv melodiile de la Marina & The Diamonds (pare ca este o trupa insa nu este asa; este doar o fata si ales numele & The Diamonds cu referire la fanii ei).Ar trebui sa asculti niste melodii de la ea.Sunt niste melodii ritmate dar si cu versuri foarte bune.Eu, care sunt un mare fan al genului dance si house, nu prea ma uit la versuri dar ea le combina perfect.Sunt foarte multi artisti in lumea asta nevalorificati insa trebuie sa ne obisnuim. Daca noi ii iubim simtim ca i-ar iubi toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De felul meu, detest cam tot ce ţine de indie rock sau hippioţi. Nu suport nici Volkswagen-urile van imprimate cu semne ale păcii. Îmi dau fiori.
Florence + The Machine sunt însă diferiţi şi unici. Îmi place vocea solistei.
Ar merita ceva promovări la radio, dar nu necontenit. Ar ajunge să fie apreciaţi de fanii Innei şi ar fi păcat.