| Ghindă a întrebat:

Ce parere aveti despre formatia An Cafe http://www.youtube.com/watch?v=ioADcTfAGN0&feature=relat ed, pentru mine sunt chiar foarte buni, dar vreau sa aud parerea voastra. Va plac, da sau nu? De ce?

Răspuns Câştigător
| βÚβÚ a răspuns:

Oh da! Prima mea trupa de si-pop :X Preferatii mei happy Chiar daca au luat acea "mica" (mare) pauza. Sper sa revina in forta cu mai multe melodii ^^

6 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Canta bine.plini de viatahappy

| Petronela a răspuns:

Nu e genul meu

| Sin a răspuns:

Visual kei si decora sunt pentru persoane pana-n 15 ani.Am trecut de mult de 15 ani.

| Grimalkin a răspuns:

Mie imi plac, sunt in love rau de tot cu ei laughing
Mi-e dor de Bou sad ar fi frumos sa se intoarca, desi nu cred ca o va face sad

Stay Nyappy! smug

| Clara120 a răspuns:

An Cafe...prima trupa japoneza ascultata.Nici nu vroiam sa ascult vreun cantec crezand ca e o trupa de **** dar cand am ascultat si am vazut si membri m-am indragostit laughing.Imi pare nespus de rau ca s-au despartit, dar pentru mine vor ramane cei mai buni!

| claum01 a răspuns:

Una dinte trupele mele preferate.Canta super. Acum au luat o pauza dar sper sa revina.