| GRmary a întrebat:

Ce parere aveti despre Harlem Shake? Eu una urasc chestia asta. Voi?

Răspuns Câştigător
| Dawniix a răspuns:

Prostie..la fel ca gangnam style

8 răspunsuri:
| xCrazyGirl a răspuns:

Noi suntem unca clasa care nu a facut. pentru ca ne-au prins profii smug laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Părerea mea este că mizeria asta nu merită o părere.

| mona a răspuns:

O gasca de nebuni, nu imi place

| hecamefrommetalland a răspuns:

Nu imi place, ce-i drept, n-o urasc inca deoarece e un mod de a scapa de stres ma bun decat tigarile, drogurile sau bautura, desi nu am incercato.Partea cea mai rea este insa ca oamenii o practica prea mult, de aceea e considerata rea.

| Stoica_Daniela_1978 a răspuns:

Prostie totala, gangnam style sa nu aiba pereche?

| dyk3yy a răspuns:

O parere proasta, la fel si despre gangnam style. Doua melodii prostesti.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Părerea mea sinceră> http://goo.gl/l4TqK
;))

| KristalPop a răspuns:

Stupid.
Vorba lui Cioran, faci păcate spunându-ţi părerea despre gunoiul ăla.