| βǿβǿ a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber? Argumentati:d [funditabig grinlove struck]

Răspuns Câştigător
| Ioana9769 a răspuns:

Justin Bieber E o isterie mai ales la mine in scoala si la mine in clasa. OK cine mai e si asta? Ca acum 2-3 luni nu vorbea nimeni de el. Recunosc si mie imi placea la inceput dar : Hey girls STOP! In toate Mp3-urile si telefoanele din scoala o sa auzi numai Justin Bieber; la statusuri numai link-uri de la piesele lui
Edragut el dar nu le prea are cu muzica. Parca ar ar fi un copil de gradinita pus sa cante. So... nu am nimic cu el. Am ceva cu fanele lui super disperate. Oricum nu imi prea place muzica, pop, dance asa ca...
Tot un copil mi se pare, si nici macar nu e frumusel laughing
funda?

18 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Copchil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gayhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gayhappy

| Aicilef a răspuns:

Nu imi place.pentru ca este doar un copil care a devenit sh el star...

| Rebe97 a răspuns:

E dragut

| deiu_8132 a răspuns:

Justin biebberrr:X:X:X:
deciiibig hug
un baiat
superb cu o voccceee:X:X: incredibilla
:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere am? happy
Il ador love struck

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi nu prea am ce sa comentez despre el, nu-mi plac decat 2 melodii si atat in schimb consider ca este un pusti care se crede prea mare pentru ce este deocamdata.

| Anutzu14 a răspuns:

Dupa parerea mea Justin e un tip super: arata bine, are o voce tare sweet si zambetul lui e foarte dulce si melodiile lui sunt prea tarilove struck:*:d

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

La fel de bună parere ca despre Hannah Montana

| madycumada a răspuns:

Mie chiar imi placehappy adica corp are, frumos e, voce are. Si in plus fiecare are cate o sansa cui nu ii place asta e si apropo gusturile nu se discutawinking

| xAndro a răspuns:

Vai... un penal si jumatate :d 16 ani si arata de 12.afemeiat gay. misto combinatie xD

| Majj a răspuns:

Alta "vedeta" trecatoare. Ca si hannah banana, jonas brothers... boooring

| nuteplictisicatebat a răspuns:

Mie imi place muzica "Baby".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff. Justin Bieber in sus, Justin Bieber in jos...peste tot Justin Bieber. Ok e dragut, dar cam fatalau. Mie nu imi place, parca e o fetita. Si cica are voce buna... te rog, sunt talente nedescoperite mult mai bune ca Justin Bibilutza asta. Si vrei sa stii parerea mea? Parerea mea e ca asa canta parca il strange cineva de c***.

Consider ca tipu` asta are o voce superba mult mai buna ca a lui J. B: http://www.youtube.com/watch?v=bxDlC7YV5is

| adi4ever a răspuns:

Un jegos care sper sa moara cat mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa mori tu cat mai repede, dar nu de moarte curata ingropat de vii!devil ma rog, parere mea e ce:e ffffffffffffffff...frumos si ca are o voce supppppppppppper si o coafura misto I love justin bieber>big grin

| dhraqull a răspuns:

E un idiot, copil american prost.
Pentru cei care nu ma cred : http://www.youtube.com/watch?v=DkKqihEUmH4