| JessyTGR a întrebat:

Ce parere aveti despre Lady GaGA?
dar despre Avril Lavigne?
mie imi plac aman2...:X:X:X:*

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Avril Lavigne imi place mult. Toate melodiile ei sunt superbe. Lady gaga este buna pentru showbizz insa din melodiile marca Avril Lavigne inveti cate ceva. Fiecare melodie are un mesaj foarte bun. In asta consta valoarea melodiilor ei. Sunt fan Avril Lavigne.

| Andruza a răspuns:

E tare lady gaga de fapt imi plac aman2 sunt tari

| inna a răspuns:

Mi-e imi place Lady Gaga.:X

| SweetCandy a răspuns:

Mie imi place Gagabig grin e adorabila traanita si prinde foarte binehappy
Avril era la moda acum cativa ani, insa e simpaticahappy si acum

| daniDeeDee a răspuns:

Imi place mai mult Lady Gaga.

Amandoua sunt "nebune".hee hee

| ViVi a răspuns:

Lady gaga canta destul de bine
happy mie imi place melodia bad romance
avril lavigne nu imi place dar fiecare cu gusturile lui
cel mai tare cantaret pop din toata lumea este michael jackson big grin

| psiholoaga a răspuns:

Avril Lavigne imi place ca fizic, dar ca performer e varza. Am auzit-o cantand live cu cei de la system of a down si am lesinat de ras. Lady gaga e o imagine, daca asculti doar piesa, fara sa vezi videoclipul sau moaca ei, nu ti se mai pare ceva deosebit, dar castiga teren prin spectacolul pe care il presupune. Nu e doar cantareata, e un cocktail artistic acolo. Ii respect complexitatea, dar ca si cantareata nu imi spune nimic.

| costyn162 a răspuns:

Eu o prefer pe Avril Lavigne.De fapt sunt fan Avril Lavigne si ascult melodiile ei de ceva timp.Lady Gaga prefer sa nu imi fac o parere despre ea pentru ca nu ascult muzica ei.Intr-adevar e genul de melodii care se vand in prezent dar nu este si genul meu de melodii.]
Deci Avril Lavigne-number one.

| d33a a răspuns:

Imi place mai mult Lady Gaga, melodiile: Bad Romance, Poker face si Paparazii... Avril Lavigne nu prea imi place. tongue

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Imi place Lady Gaga, dar Avril Lavigne nu! Avril x(

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Lady Gaga, imi place love struck
Avril Lavigne, nu! x( ( nu o urasc, dar nici nu-mi place happy )
Michael Jackson ( ca ai poza cu el ) il ador love strucklove strucklove struck pe el si pe ashley tisdalelove strucklove strucklove struck

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Da sunt super tari ambele im place mult melodia asta a lui lady gaga

http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I

si alui avril lavigne asta

http://www.youtube.com/watch?v=iT5Ez_qxpc0

| anca_2642 a răspuns:

Lady gaga este super! Este originala si e s frumoasa... Avril. pai imi place mukt stilul ei. adorabil :*love struck

nony
| nony a răspuns:

Lady Gaga este un produs inedit al industriei muzicale.Nu stiu cine ii compune melodiile dar sunt perfecte pentru ea. Ce-a mai frumoasa melodie a ei mi se pare ¨Bad Romance¨
Avril Lavigne este un pic expirata pentru ceea ce se vrea azi.Ar trebui sa evolueze sa o ajunga din urma pe Gaga.

| Doa'Do a răspuns:

Trebuie sa recunosc, imi place foarte mult Lady GaGa.Indiferent ca unii zic ca e ciudata sau ca ar fi hermafrodita, nu o iau acasa.Imi place muzica ei si stilul ei original.Totul este personal, nimic nu seamana cu ce am mai vazut la alti artisti.
Avril Lavigne, are stilul ei.Are piese frumoase, mai ales cele triste.La alea plang mereu.

| M.madallina a răspuns:

Amandoua au talent muzical.lady gaga are curaj sa arate ceea ce ii place.

| Me23 Tia a răspuns:

Avril e cea mai tare.si lady gaga e destul de buna.si avril nu s-a lasat. e in turneu momentan. din cate stiu eu.deci stati voi linistiti ca o sa revina in forta:X:X

| publicname a răspuns:

O sa iti treaca pe la 16-17 ani le vei asculta doar melodiile, dar fara sa fii FANaticawinking

| gyo a răspuns:

Imi plac amn2...lady gaga exagereaza cateodata cu videoclipurile, dar totusi imi place cum canta si imi plac si versurile melodiilor ei...si de avril n-am ce zice, e super:X:angrydar are ceva timp de cand nu a mai scos nici o melsad):*:*

| JessyTGR explică:

As vrea sa dau cuiva fundita...insa toti v-ati spus parerile foarte sincer___shi ati vorbit frumos despre aman2___thank you very much!love struck:*:X

| X...yop...x a răspuns:

Si mie la fel:X:Xlove struck sunt unele dintre cantaretele mele preferate...:*:*:*:*:*:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci bacemi si costyn162, si eu sunt fan avril, de ceva timp., si abia astept noul sau album in primavara lui 2010winking:X:X:::X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avril Lavigne 100%
si eu de abia astept albumul ei...
primul single o sa apara in ianuarie (nu mai e mult)
si albumul o sa apara in martie big grin
sper ca o sa apara Abbey Dawn sau Black Star si in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avril Lavigne este f.tare...sh Lady Gaga face show. dar totusi mai mult o prefer p avrilhappyAre cantece mai "sentimentale":]

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Si eu le ador! :X

cred ca arata super amandoua si chiar imi place muzica lor happy