| D33a Smiles a întrebat:

Ce parere aveti despre Lady GaGa?(Mi se pare ca e putin prea mediatizata. Ofer fundita pentru cel mai bun si detaliat raspuns.)

Răspuns Câştigător
| Frogie a răspuns:

Nu toti artistii din ziua de astazi poseda o voce de calitate şi canta la un instrument. Avand in vedere ca 99% din muzica acestei generatii e facuta exclusiv pe calculator. Are voce, are un stil aparte, poate chiar de aceea este foarte mediatizata! Albumele ei au avut intodeauna un mare succes comercial, clasandu-se pe primul loc in Canada si Regatul Unit! Compune versuri, canta live in cadrul concertelor, ceea ce multe vedete nu fac, nu sunt in stare! Pana in prezent, a vandut peste opt milioane de albume si 35 de milioane de discuri single, in toata lumea. Acum te intreb eu pe tine. Cum sa nu fie mediatizata?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E foarte bine ca are increderea in ea si ca nu ii pasa de criticile celor din jur. Pentru mine insa e prea sexuala. Adica are o influenta usor nefasta asupra tineretului.

| Nu conteaza a răspuns:

Are niste melodii bune si arata destul de bine, are imaginatia si o admir dar mai exagereaza si duce prea la extrem. Gusturile nu se discuta tongue asa e in show biz big grin

| anonimee a răspuns:

Mie imi plac toate melodiile ei si cum se imbraca, imi place ca e extravaganta si e originala...normal ca e mediatizata dar oricum nimeni nu este ca ea si asta imi place cel mai multbig grin. poate ca uneori se imbraca putin cam vulgar dar asa este felul ei de a fii:X

| catthshshshs a răspuns:

Intr-adevar este prea mediatizata. Mie personal nu imi place imaginea care o afiseaza, are insa cateva melodii destul de bune.

| asya a răspuns:

Cine e aia?whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar este prea mediatizata. Mie personal nu imi place imaginea care o afiseaza, are insa cateva melodii destul de bune. Sper sa te ajute asta:
http://www.showbiz.ro/......-lady-gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea despre Gaga e ok thinking
Are talent fata, nu gluma.Sunt foarte multe melodii de la ea pe care le ADOOOOOR.
Imi place ca are propriul stil, mereu iese in evidenta, face show pe cinste, insa, nu o pot considera "IDOL"... nici moartahappy.