| Ocurioasa a întrebat:

Ce parere aveti despre Madonna? despre vocea ei..muzica ei...

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

A avut o voce si cateva melodii bune. Acum, jegurile care le canta sunt penibile (ma refer la melodiile din ultimii ani)...

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Madonna nu are vocea wow, dar prin show-urile ei a reusit sa se mentina si sa fie o veterana.
O frumoasa zi sa aihappy

| larissuka a răspuns:

Mie una nnu-mi place madona, nici muzica eiwinking

| bbyu2 a răspuns:

Mie imi place Madonna, are o voce interesanta si stilul ei propriu. E o femeie puternica si un model de urmat prin cum arata la varsta ei. E un fashion icon!