| Dyller a întrebat:

Ce parere aveti despre manele? Eu sincer nu le suport

7 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Un gen de muzica (daca poate fi numit asa) care ma scarbeste mai mult ca Justin Bieber.

| Dean1996 a răspuns:

Manele sucksbig grin
Nici mie nu imi plac. Dude,nu au niciun fel de mesaj,ba dar nici unul,ma uitam pe youtube,si nu stiu cum,am dat de o melodie care se numea Freca-ma la Inima, am ras jumatate de ora si am si intrat pe ea, si vad commurile.Mama deci mi-a venit sa plang cand le-am vazut, vorbeau de melodia aia de parca era nu stiu ce genialitate, si d-astea.Imi venea sa iau pereti la rand si sa ma dau cu capul de ei pana ii fac praf.Nu,nu imi plac manelele, sunt contra lor, ma distreaza prostia din ele.Fratii mei,lume,oricine citeste mesajul asta,va rog eu,ascultati muzica adevarata, va implor, faceti si voi lumea un loc mai bun.Eu nu le suport, nu le pot asculta, ma fac sa vomit.Nu au nici mesaj, nici.aia nu e coloana sonora nu? Adica nu trebuie sa o numesc asa nu? Habar n-am.Nu imi plac,sunt contra lor,dar la o petrecere ma fac sa rad pur si simplu.I-auzi, Freaca-ma la Inima, Doamne...nu stiu ce sa mai zic.Doamne Dumnezeul meu,te rog ai mila,cata prostie, gata, numai zic absolut nimic.Parerea mea.Nu isi au rostul,nu tu mesaj,nu tu solisti(mi-e rusine sa ii numesc asa, nici catareti nu ii pot numi), nu tu nimic.

Manele Sucks!(Suna oribil dar e adevarul)

| Musique a răspuns:

Manele= oribil gen`
pe bune acum,lume, ascultai aici:

la ce bun sa ask manele, sa'i auzim pe aia."baututa, bautura si maneme+ femei de 7 stele " chatterbox (scuze, da habar nu am de nici un vers, doar pe asta *de la pertrecari )baaaa...esista atata muzica buna in lumea astadne,,,ce aveti mah,ati ales calea grasita
il mai auziti pe salam ala cum isi da duhu acolo,in loc ca ask o melodie de club si voi :X (sau nah, mai bine populara decat manele)
baa, pe bune, de cand sau inventat astea lumea' asta so' imbatat.(rimahee hee )

Doamne iti mulumesc ca mai esista oameni, pe care poti conta la greu...ma refer la familia "ANTI MANELE"winking ai ceva impotriva- ma sug*iiii l-), multumit >:p

va iubesc pe cei care sunt "ANTI PROSITE"(manele) >big grin

| Musique a răspuns:

Asta,doamne *** big grin

| Flöricicä a răspuns:

:-&Oribile nu reprezinta nimic.Nu te invata nimic.Nici macar nu e un gen de muzica.Intradevar ma distreaza unele cand le aud dar altele pru si simplu ma dezgusta.Nu au nici un mesaj nimic(de fapt, daca te gandesti mai bine...mesajul este PROSTIA)Ma bucur ca gasesc mai multa lume care...are gusturi bune.Chiar asa,oameni buni, ascultati muzica adevarata, orice gen! Faceti lumea mai buna!
Numai bine!

| Sikki a răspuns:

Manelele nici nu sunt un gen muzical, deci is naspa. \m/

| Dyller explică:

Imi pare rau ca nu mai asculta lmea muzica calumea ca Iris, Voltaj, Vama oare?