| georgiiiy a întrebat:

Ce parere aveti despre meloda Paulei Seling:
Timpul

http://www.youtube.com/watch?v=PPRCMeyKBmw&feature=playe r_embedded#!
Mie imi pkace foarte mult...

astept pareri
:d

Răspuns Câştigător
| D-Anna a răspuns:

De as putea cumva intorace timpul...
Intotdeauna am fost de parere ca e cea mai frumoasa melodie a ei.Are o voce superba, se vede ca e pur talent.Si apreciez foarte mult ca ea nu s-a schimbat o data cu moda deoarece avem destul zgomot industrial pentru poluarea sunetului.

7 răspunsuri:
| CokoStar a răspuns:

Si mie imi place.

| LuS[z] a răspuns:

Si mie imi place big grin
eu o admir pe Paula de cand si-a inceput cariera muzicala
e foarte talentata si faptele ei vorbesc de la sine big grin

| iuli a răspuns:

Mi se pare foarte frumoasa piesa. Paula are o voce superba si nu vad cum ceva cantat de ea ar putea suna urat. Eu o admir foarte mult.

| CM7YRE a răspuns:

Suna foarte bine big grin

NOname
| NOname a răspuns:

Superba! :x

P. S. Stiati, ca il mai putem vota pe Ovi-Romania si pe ALT site?

http://polldaddy.com/poll/3134815/

Faceti acest lucru cunoscut, pe unde puteti (prin mess, e-mail, etc.) si VOTATI-L! Hai, Romania! :))

| georgiiiy explică:

@NOname cum se voteaza?
mie nu imi da voie? ast rasp

NOname
| NOname a răspuns:

Http://polldaddy.com/poll/3134815/ intra aici!
Acum am schimbat link-ul si din intrebare. Sa-mi scrii, daca va functiona acum.