| teo03072000 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta? https://www.youtube.com/watch?v=8cAk2H7etxk
A fost facuta de mine in Fl Studio.
Vreau sa primesc pareri de la cei care compun sau asculta Dubstep.

3 răspunsuri:
| Ezeru a răspuns:

Si eu folosesc FL Studio happy
Nu are un beat continu pe care sa ruleze melodia. Asa sunt majoritatea melodiilor dubstep. A ta este un fel de mix...

| teo03072000 explică (pentru Ezeru):

Ok...Merci! Dar care e diferenta dintre o melodie Dubstep si un mix? Iar la un beat continuu, la ce te referi?

| Alina33333333333333333333 a răspuns:

Băi e ok să zicem dar îi lipseşte drop-ul ăla de-ţi rupe capul.