| iGabytza a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Christina Aguilera-You lost me?

4 răspunsuri:
| RM a răspuns:

Absolut superba.
O balada foarte, foarte reusita.
Sa speram ca scoate mai multe cantece de genul asta.
Go Christina!

| RM a răspuns:

Si cand te gandesti ca unii considera melodia asta o tampenie...
S-a terminat cu muzica de calitate. In loc sa aprecieze ceva absolut superb cu niste versuri incredibile aprecieaza doar INNA, Puya si alte prostii.

| KatVonB a răspuns:

Geniala:X

| Aberdeen a răspuns:

Ascult mereu melodia asta! este foarte frumoasa, scotandu-i in evidenta volumul si calitatea vocii Christinei Aguilera.......am ascultat mai multe melodii ale ei si m-au impresionat enormwinking

daca vrei sa vezi uita-te la playlist-ul meu, acolo vei gasi cateva melodii cu eawinking