| Alexandra_Irina_1994 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia : Inna- Inndia? Melodia, nu video. big grin

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Un jeg.

| Demise a răspuns:

La început nu îmi plăcea dar a început să-mi placă. E faină.
P.S. Videoclipul e super. smug

| Gabica a răspuns:

Nu-mi place.De fapt, nu mi-a placut niciodata Inna si n-o sa imi schimb parerea.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Melodia este superba o ador, si cel mai tare este la minutul 2:40 mai ales daca dai atunci melodia la maxim, dupa cum ti-am zis imi place mult mult, si videoclipul este superb! kisswinkinghee hee

| KristalPop a răspuns:

Gunoi...

| dracu14 a răspuns:

Mazga...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place.

| Nadia18 a răspuns:

O ador love struck