| regrets a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Lady gaga Marry The Night si mel Jessie J Domino?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua mel sunt super

1 răspuns:
| ComatoseWine a răspuns:

Mie imi place mult Jessie J, iar melodia Domino e chiar super.Lady Gaga- Marry The Night e o melodie destul de banala.De fapt tot albumul Born This Way e banal.Videoclipul e lung si plictisitor, iar melodia prea pop.Born This Way are numai muzica pop. Celelalte melodii erau mai inspirate(Just Dance, Love Game, Paparazzi)