| Schonel a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia lui Adrian Tutu -" E evident ca romanii au talent "? Pe mine sincer m`a impresionat foarte mult...

8 răspunsuri:
| monikaaaaaaaaa a răspuns:

M-a impresionat ff. mult cand am auzit povestea lui .melodia...si raspunsurile juriuluilove struck
Bravo lui
e super tare thumbs up

| frumusik96 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult de el si cum a cantat insa mi-a dat lacrimile cand am auzit povestea lui

| Schonel explică:

Si mie mi-au dat lacrimile in ochi...

| SentimenteColorate a răspuns:

Melo lui e super se vede ca a repetat luni si zile e super e dragut pacat de povestea luisad

| sory_1939 a răspuns:

Eu plang de fiecare data cand ai aud vocea si mai ales melodia E evident ROMANII AU TALENT! cred ca este foarte talentat si un baiat care a trecut prin multe si a putut rezista este JOS PALARIA.

| sory_1939 a răspuns:

Si inca ceva eu sunt mandra ca avem si astfel de oameni in tara noastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia nu era cine stie ce, insa am apreciat foarte mult versurile, curajul, si ambitia lui de a deveni cineva. Bravo lui!

| Gaby_5114 a răspuns:

Super Tare