| MusicLover a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Next 2 you - Chris Brown ft. Justin Bieber?
http://www.radio21.ro/......2_You.html

Răspuns Câştigător
| RaLuCk a răspuns:

Hey, poate voua UNORA nu va place dar e pe locul 10 in ITunes...Mie imi place mult Justin Bieber si chiar daca are unele "probleme" de comportament si toata faza cu Rihana, asta nu are deloc de aface cu muzica lui, deci imi place si Chris Brown. Cat despre melodie este una de dragoste, destul de ritmata, versurile chiar iti inspira dragoste! Cei doi canta bine impreuna!

P.S. Un alt featuring a lui JB este cel mai nou adica : Justin Bieber ft Rascal Flatt-That Should Be Me. Este o melodie extraodinaar, cert e ca mai trista, dar. uite link: http://www.youtube.com/watch?v=p5Jw-T4dVss

Te'am :*:*:* :D:D:D

Bye Bye!

4 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Chris Brown colaboreaza cu ratatul ala?

| thegreatgatsby a răspuns:

@lastchance sunt best friendswinking

| Laura a răspuns:

Alt rahat comercial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi place! Este super!