| Live.Laugh.Love a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia+ videoclipul piesei " can't be tamed " by Miley Cyrus?

11 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Cred ca Miley sa maturizat Muuult cu acest video :X:X:X

| Rukhsandra a răspuns:

Melodia e marfa... videoclipu' e prea Gaga

| ioana181 a răspuns:

Se chinuie sa scape de imaginea de fetita cuminte capatata de-alungul anilor din cauza serialului Hannah Montana. Vrea sa fie un sex-simbol dar uita ca are 17 ani.

| εїз a răspuns:

Toate fetele sunteţi înnebunite după Miley Cyrus?
Este o fată, chiar dacă este vedetă, este o fată normală.
Revenind la melodie, este chiar foarte aiurea, mie unu nu îmi place.
Baftă

| Abcfunny a răspuns:

Foarte reusit:d

| Piticaaa a răspuns:

Melodia nu e prea frumoasa. Prea tipatoare, dupa mine. Insa videoclipul e foarte tare - un minifilmhappy

| ✿puffa✿ a răspuns:

Da normal ca e gaga...ca e luata dupa gagawinking... mie una nu imi plke miley,. dar are o mel care o ask datorita prietenei mele. m-a molipdit.orikum.Pace vouarolling on the floor

| Locaa a răspuns:

Melodia e draguta, dar miley a copiat putin din doua videoclipuri cunoscute mai exact din thriler-Michael Jackson si Meet Me Halfway de Black Eyed Peas happy

| Andre a răspuns:

E superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

| Lattie a răspuns:

Pai sincer eu o uram pe Miley dar can't be tamed ma fascinat si clipul a mai adaugant un plushee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info