| SimpleGirl_5909 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodiile: Avril Lavinge sk8er boi, Avril Lavinge girlfriend, Selena Gomez shake it up, Rihanna only girl, Alex feat Puya secret discret, Mattyas ft. kristina secret love?

Răspuns Câştigător
| Onutzyk a răspuns:

Sk8ter boi, girlfriend, only girl sunt printre mel mele pref.
Si celelalte imi placwinking
Ai gusturi bune la muizca smug

3 răspunsuri:
| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Avril Lavigne - Sk8ter boy - nu`mi prea place melodia, dar videoclipul este reusithee hee

Avril Lavigne - Girlfriend - Si melodia si videoclipul imi plac happy

Selena Gomez - Shake it up - nu`mi place melodia straight face

Rihanna - Only Girl - este foarte frumoasa melodia ...si videoclipul este foarte reusit happy

Alex feat. Puya - Secret Discret - imi place melodia love struck

Mattyas feat. Kristina - Secret love - ador melodia love struck
este preferata mea :X (o am si pe telefonhee hee )... o ascult incontinuu si nu ma satur de ea :X

sper ca nu am sarit peste nici o melodiehee hee

La multi ani! >big grin

| DarinaLove a răspuns:

1. Avril lavigne sk8er boy-nu stiu melodia
2. avril lavigne -girlfiriend-e foarte tare love struck love struck
3.Selena shake it up-pai nu o stiu
4.Rihanna -only girl-suuppperbaa melodia, si sfarsitul super :d o ador
5.alex ft puya-secret discret.foarte tare love struck love struck, ca si sus pe bar, astia doi ar merita sa faca mai multe melodii impreuna
6.nu o stiu

| nonuta a răspuns:

Imi place Rihanna only girl, Selena Gomez shake it up, freau fuda plise ca eu te-am dat