| DeeaDedeea a întrebat:

Ce parere aveti despre melodiile lui Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| SandraC a răspuns:

7h30 n-ai minte deloc, bai omule(ciuda scie pe fruntea voastra)ea avut atat de multe realizari, iar voi n-ati facut nimic.n-aveti ce face si pune-ti niste raspunsuri care nici nu au fost gandite cu cap ci cu ura si ciuda.Demi este minunata si Selena la fel, iar melodiile cantate de ele nu sunt manele.Ce sa va fac daca n-ati invatat engleza la scoala si n-o intelegeti? Invatati-o, iar apoi da-ti raspunsuri pe TPU!

21 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Imi iau chitara si iti cant Skyscraper mai bine decat ea.Asta pe care am mentionat-o este singurul lucru suportabil de la ea, ca in rest e o panarama mititica.Pace!

| TeoPT a răspuns:

Niște jeguri făcute doar pentru bani. Niște manele în altă versiune, aș putea zice. Voi chiar puteți asculta așa ceva?

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
Mersi pentru susținere.

@Maly031
Spui doar niște prostii. Adică eu sunt invidios pe terminata aia. Am vreun motiv? De ce mi-aș dori să pot cânta doar cu mii de software-uri de modificat vocea? De ce mi-aș dori să am melodii idioate, fără sens? Eu nu gândesc cu cap? Dar tu?

Am gândit cu cap, ăsta e adevărul, Demi Lovato este doar o altă pițipoancă care va dispărea la fel de repede cum a apărut.

La voi orice părere proastă despre un artist este doar din ură și ciudă? Voi credeți că - să vă spuneți părerea - înseamnă doar să pupați în fund gen "vayy ce melodii superbe, voce superba, o adorr funda? pls nu am niciuna". Părerile sunt de bine sau de rău, fiecare are părerea lui, și nu aveți dreptul să comentați decât cu un set de argumente solide, ceea ce eu nu văd la tine. Mă rog, esențialul este că nu am nici un pic de ciudă pe Demi Lovato, doar mi-am spus părerea despre ea. Maturizați-vă dracului și învățați ce înseamnă SĂ VĂ SPUNEȚI PĂREREA. Get a life!

@Andreutza2000
M-ai întrebat ce părere am. Am zis-o. Nu ai niciun drept să îmi comentezi părerea fiindcă ți-am dat ce ai cerut.

Ia uite cu ce specimene eșuate ale lui Dumnezeu îmi bat eu capul straight face Hai duceți-vă să vă ascultați pițipoanca, dați log out că e mai bine pentru toată lumea laughing

Baftă

| Cristianne a răspuns:

Nașpa mă, nașpa.Asta cred. Fericită?

| alynutza6820 a răspuns:

Le adooor si pe ale lui demi si pe ale lui selena

| SweetHeartAlly a răspuns:

Un cuvant. naspa

| RiRi5846 a răspuns:

Pana la urma gusturile nu se discuta.

| AndreeaAnd a răspuns:

Imi plac la nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are melodii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Maly3031, nu te iei tu de 7h30. Nu-ţi permit!
Noua nu ne este ciudă, ci pur şi simplu nu ne place, nu ne atrage. Noi ascultăm trupe legendare, care nu vor fi uitate şi nu au fost de decenii.

Demi asta a voastră va fi uitată în 2-3 ani de la terminarea carierei muzicale, lumea se va plictisi şi va trece în categoria celor uncool. Aşa cum s-a întâmplat şi cu alţi artişti comerciali din zilele noastre.

Ba cântă manele pure în varianta englezească. Care e diferenţa dintre "baby, i love you, let's get it started" şi "eşti viaţa mea, să îţi trăiască familia, maxim, hai să dansăm şi să ne spargem..."?

Noi nu ştim engleza, dar tu ştii română? "pune-ti", "la fel", "da-ti"? Ce să îşi pună, ce e aia la fel, la fel, lalea, bla bla şi ce să îşi dea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30, oricând, prietene drag. Nota 10 pentru explicaţii. Şi vezi că îl jigneşti pe Dumnezău-nemanja fii atent cui aparţin acele specimene.

| CryChristiAN a răspuns:

Foarte frumoase.

| KeshaTikTok a răspuns:

Maly3031, eu nu am ura si ciuda pe nimeni, cu atat mai putin pe Demi, dar ea nu e prea frumoasa, deoarece, cand zambeste, are gura prea mare, atat. Si cand canta, uneori, parca se screme. ( raspunsul asta e si pentru LalaDeea, eu asta cred ). In schimb, Selena, e frumoasa, canta bine, rade frumos, zambeste frumos, e delicata... Dar nu se potriveste cu J.B, el e mai mic ca ea, si stiu ca se spune ca dragostea nu are varsta, dar asa e. Mie din 100 %, de Selena imi place suta la suta, dar de Demi, 82%.

| ingerpufos a răspuns:

Foarte tari.kiss

| LanaDelReyFan a răspuns:

Ai dreptate malina astia care au zis asa ceva n-au ce face

| LanaDelReyFan a răspuns:

Scuzati-ma fetelor( maly si andreea) si eu m-am cam plictisit de melodiile lor sper saa nu va suparati pe mine De la selena imi place doar una mai mult hit the lights, iar de la demi cam nici una Scz din nou sad

| ioniiiiiM a răspuns:

Sunt superbe

| DeeaDedeea explică:

Maly3031 ai dreptate astia spun raspunsuri la nimeriala(unii) de parca ei canta mai bine decat ele

| DeeaDedeea explică:

Sa stiti ca maly3031 are destula dreptate sa fim seriosi fiecare cu parerea lui am inteles de asta am pus intrebarea doar ca sa aflu parereri numai ca demi nu canta manele auzi jelli u zici minciuni sa stii ca nu se poate uita chiar si trupele tale care le ascultialea se vor uita ca nimeni nu le stie macar astea a lui demi sunt cunoscute nu de astea legendare sa stii ca e misto demi nu ca trupele tale preferate legendar bla bla bla si tra la la...

| Aryna20 a răspuns:

Pe langa ca sunt superbe imi transmit o stare de energiehappy