| HereToHelp123 a întrebat:

Ce parere aveti despre Modern Talking,Bad Boys Blue, Blue System...etc? Ma refer, muzica veche. Era mai draguta decat cea de acum? :X

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fiind o muzica foarte bune, se aculta si azi cu mare placere!

| CautNume a răspuns:

Poate muzica veche e mai "draguta", si totusi exista muzica buna si in ziua de azi.

| thegatekeeper a răspuns:

Mi se pare mult mai ascultabila decat ce exista astazi in materie de muzica comerciala. Ascult ocazional astfel de trupe datorita atmosferei pe care o creaza.

| Duucu a răspuns:

Muzica veche e mai "drăguță" decăt cea nouă.Nu ascult nimic din ce ai spus, decăt Modern talking.
Dar ascult asta: http://www.youtube.com/......ttp?/watch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, în mare parte muzica veche este mult mai bună şi frumoasă decât cea de acum.