| Robeee a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica rock? happy [gen Bon Jovi & AC/DC ]

1 răspuns:
| Afdsa a răspuns:

Rock'ul inseamna viata! Inseamna muzica buna, muzica adevarata.Muzica ce o ascult, si imi descrie in totalitate sentimentele si simturile.Cantaretii oricarei trupe rock, ce sunt si in zilele de azi si care au ramas peste ani la fel de cunoscute si iubite de unii dintre noi. Ea este viata tuturor celor ce o asculta cu aceeasi placere ca la inceput.Atat am avut de spus. straight face