| eubahhh a întrebat:

Ce parere aveti despre noul imn (neofficial) al Romaniei?

http://www.youtube.com/watch?v=9RRRN21hQkI&feature=relat ed

6 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

laughingtraznitstraight face

| xibalba a răspuns:

Muuuuuuuuuult mai buna melodia asta decat originalul, puya si co.

| TDGMeebu a răspuns:

E prea tare... chiar nu stiam de ea dar mi-a trimis'o un baiat mai demult. e super tare :X e oficial E MELODIA MEA PREFERATA! ce stiti voi mah? laughing)

| selef a răspuns:

Foarte bun.

| baba a răspuns:

Mi se pare cel mai mare gunoi posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mandra ca sunt romanca, imi iubesc tara si poporul cu bune si rele, nu-mi denigrez tara, ma deranjeaza sa vad si sa aud ce fac "artistii" nostri pentru o bucata mai mare si mai alba de paine. Sincer nu am ascultat decat inceputul si nu mi-a placut.