| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care asculta numai un gen de metal? Mie mi se pare ciudat sa asculti de ex numai thrash metal!

5 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Nu am întâlnit oameni d-ăştia. Eu cred că e imposibil să asculţi doar un gen de metal. straight face
Baftă!

| FucktheSystem a răspuns:

N-am întâlnit genul ăsta de oameni și nici nu cred că există. Poate să zică oricine că ascultă numai thrash dar și trupele de thrash au cântece de diverse genuri.
Deci dacă cineva are impersia că ascultă un singur gen eu cred că se înșeală.

| Bogdanux a răspuns:

Mi se par... cum sa zic...prea simplisti, mai ales cand vine vorba de metal.Sau cum a zis si FucktheSystem, poate nu exista.

| reversethiscurse a răspuns:

Oamenii care asculta numai un gen de metal au o gandire dogmatica si nu stiu sau le este frica sa isi largeasca orizonturile spre alte subgenuri ale rock. ului...