| Emeraude a întrebat:

Ce parere aveti despre One Republic? Muzica lor mi se pare super buna, potrivita oricarei stari sufletesti, oricarei zile din lunalaughing si de calitate, avand in vedere produsele scoase ca pe banda rulanta in ultima vreme. Voua ce melodii va plac? Mie-mi plac aproape toate, dar printre cele mai frumoase si care mi se par mie ca au un mesaj mai direct se numara Stop And Stare, All I Need, Say, noua All The Right Moves si bineinteles, cunoscuta Apologize. big grin

Răspuns Câştigător
| Abb a răspuns:

Una din trupele mele preferatelove struck
ador videoclipurile.
d obicei ascult atunci cand is nervoasa.ma linistestehappy
melodiile care le.ai mentionat tu, imi plac si mielove struck

5 răspunsuri:
| Ionutzsa a răspuns:

Ii ador love struck sunt printre artistii mei prefbatting eyelashes cat despre melodii : imi plac mai multe. Am ultimul lor album si e ft tare love struck [ ii spune "Waking up" ] tongue

| orlando_7324 a răspuns:

Mie imi plac doar Stop and stare si All the right moves atata.

| Rosalie_9695 a răspuns:

Si mie imi plac mult. Sunt unii dintre artistii mei preferat love struck. Stop and stare imi placa la nebunie love struck

| Seline a răspuns:

Superbe melodii. E una din trupele mele preferate.

| danuta10 a răspuns:

E o melodie buna deci am o parere foarte buna despre ea sunt de acord cu uhappyhappyhappyhappyhappyhappybig grinbig grinbig grinbig grin