| Jimmski a întrebat:

Ce parere aveti despre Paula Seling?

Răspuns Câştigător
| Iuliaana a răspuns:

O cantareata foarte talentata, are o voce puternica si este foarte frumoasa si simpatica. Nu ne-a dezamagit la Eurovision, ii multumim pentru locul 3 si pentru cele 162 de puncte primite. Stiu ca voturile au fost date politic si geografic, dar si piesa a avut un rol, a contat, iar daca nu aveam o piesa atat de buna nu castigam acel loc. In Romania, nu prea i s`a acordat pana acum multa atentie din partea noastra; nu isi prea face aparatia in diverse emisiuni, cum zice expresia ea ''tace si face'', dar si culege roadele. Bravo Paulei ca si-a construit o cariera cu ajutorul aspectelor pozitivewinking

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O parere deosebit de buna! Paula e minunata din toate punctele de vedere!
Ca sa n-o mai lungesc, vreau sa postez urmatorul lucru (poate unii n-au stiut ca acum o pot si ajuta (pe Paula), nu doar a o placea):;) :)

Haideti sa-i sustinem pe dragii nostri PAULA si OVI, care ne-au reprezentat cu succes tara la Eurovision si ne-au adus MEDALIA de bronz (pentru noi e de una de AUR)! Votati-i pentru "Eurovision’s Next Top Male Model" si "Eurovision’s Next Top Model"! :D Merita!

pe Ovi - aici:

http://wiwibloggs.com/......the-final/

pe Paula - aici:

http://wiwibloggs.com/2010/05/eurovisions-next-top-model -interviews-with-the-finalists/

sau aici:

http://wiwibloggs.com/2010/05/who-is-eurovisions-next-to p-model-vote-now-in-the-final/

Nu este nevoie sa va faceti un cont. E foarte simplu (5 sec. - 1 vot).
In partea de jos al paginii veti gasi lista cu tarile participante, bifati "Romania, Ovi/Paula Seling" si apoi dati clic pe "Vote"! Ovi si Paula chiar merita sprijinul nostru! Au urcat Romania pe podium, macar atat sa facem si noi pentru ei!
Datorita unui efort comun, noi (TPU) am reusit sa strangem peste 300 de voturi pentru Paula si cu ajutorul nostru ea a ajuns pe LOCUL 1!
Insa n-am stiut, ca exista un clasament si al barbatilor (abia acum am observat acest lucru). E cazul ca acum sa-l urcam in VARF si pe OVI! Fara EL (si Paula, bineinteles) n-ar fi ajuns Romania pe locul 3 la Eurovision, nu s-ar fi aflat pe buzele tuturor din lume, nu am fi fost la fel de mandri ca suntem romani! Haideti sa aparam imaginea tarei noastre!

Votati-i, MERITA!

| Iuliaana a răspuns:

Multumesc ca ai fost de acord cu mine, si pentru fundita bineinteles. happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O cantareata adevarata si fara fite!

| Rukhsandra a răspuns:

E foarte talentata si foarte frumoasa happy

| MaricikaFrumushika a răspuns:

O voce placuta auzului dar nu prea interesanta. am luat si eu melodiile de pe http://www.azmp3.ro/cauta/paula-seling.html dar nu sunt cine stie ce

| Slavic a răspuns:

Paula este bestial de buna! Are o voce foarte puternica si placuta! Le da clasa tuturor.

| gabriela007 a răspuns:

Imi place de ea, e foarte talentata, frumoasa, are o voce extrem de buna si niste cantece pe masura. Asta am crezut despre ea si inainte de Eurovison happy. Ma bucur ca are cantece in romana, caci majoritatea oamenilro din Romania canta in engleza, dar sa recunoastem, se vinde mai bine muzica in engleza...
Ma bucur ca a luat locul 3 la Eurovision happy.

| iuli a răspuns:

Sunt de parere ca are o voce fenomenala si mai canta si la pian! O admir pentru faptul ca si-a inceput cariera din adolescenta si o respect mult pentru reusita ei impreuna cu Ovi de la Eurovision.

| Andra_3307 a răspuns:

O cantareata exceptionala, talentata si frumoasa!
Cu ajutorul ei si al lui Ovidiu am luat locul 3!

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Îmi place numele ei.

| Izzaya a răspuns:

Foarte bunawinking