| dhgrufgyrjk a întrebat:

Ce parere aveti despre piesa : http://www.youtube.com/watch?v=wFohWio8W74?
Mie imi place mult.

14 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Тимати приглашение на презентацию Карины Кокс rolling on the floor

| Mirco a răspuns:

Da e interesanta cu toate ca nu inteleg nimic din ce spune dar suna misto intr-un cuvant nice happy

| Sorin_4540 a răspuns:

Frumusica...

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Foarte misto love struck

| dhgrufgyrjk explică:

E in limba rusa.
Я буду ждать (in traducere) - Eu voi astepta.
Si multumesc celor care spun ca am gusturi bune. (h)

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

E delicata, fina, frumoasa...imi place ritmul si vocea blanda a cantaretului.hee hee Ai gusturi bunewinking

| RappiNOnProductioN a răspuns:

Este frumoasa, incearca sa vezi daca are vreau-n sens in romanawinking, dai te rog fundita.

| Asdgjkjgs a răspuns:

Ritmul e foarte bun si vocea la fel.pacat ca nu inteleg ce zicesad

| schafer a răspuns:

laughing stai sa o gaseasca guta sa vezi cum face o manea din melodia asta

| xLikeTpu a răspuns:

Bunăă.
E superbă! Imi place și mie happy. +1 vizualizare de la mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gay

| Gabriela14Iuliana a răspuns:

O ador.; x

| SoiaSoia a răspuns:

E simpatica! O stiu si eu si chiar daca nu canta intr'o limba cunoscuta mie, mi se pare tare :] Si videoclipul e dragut ^^

| DisSy a răspuns:

Foarte Frumoasa happy
Eleganta, speciala, un ritm ciudat dar placut happy Cantaretul are o voce foarte placuta, foarte fina si exceptionala happy
E Suberba happy :X