| Georgiana95 a întrebat:

Ce parere aveti despre piesa lui Morris-Desire?thinking
Morris mai are si alte piese? Daca le stiti, care sunt acestea?
Mswinking

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mie imi place foarte mult "Desire" love struck si alte piese: Lost, Running, Morning Light, Don't say care imi plac multlove struckhappy

7 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Mie imi place decat asta desire love struck

| SweetCandy a răspuns:

Eu una m-am plictisit de ea...si de lte piese ale lui nu m-am interesat pentru ca nu imi place personajul...

| Daiana_1737 a răspuns:

E super...happy
morning light si don't say...preferatele melehappy

| mary_1175 a răspuns:

E super. mie imi place

| mary_1175 a răspuns:

Mie imi place morris desire, havana lover, lost running si Don't say

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult cum canta morris...si cum arata...cine ar vrea sa aiba o relatie cu el?

| alllinutza a răspuns:

O stiu de mult...de prin mai.la inceput si eu eram innebunita dupa ea, dar acum ma plictiseste.Morning light mai e draguta...