| MisterSteeck a întrebat:

Ce parere aveti despre Rammstein?

Răspuns Câştigător
| dizzyizzy a răspuns:

smug.
E buun ca si cantaret big grin
Imi plac mare parte din melodiile lui
Favorite: Du hast :X

11 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu ma omor dupa nemti, iar ei sunt cam "zdranganiciosi" pentru gusturile mele actuale. Ii ascultam prin adolescenta. Du hast inca imi place

| Emeraude a răspuns:

Faini nemtii astia. Au muzica buna. happy

| patricCia a răspuns:

Mein teil ma obsedeaza, si du hast ii buna si cred ca cel mai mult engel imi place smug. Concluzie: trupa ii foarte tarre!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o trupa buna, intr-un timp ii ascultam foarte des. Reprezinta cu succes genul industrial metal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar imi plac, cred ca totusi sunt apendic al "metallicii" daca ma gandesc la originalitate. le-as da nota 9.

| Чернобыль a răspuns:

Rammstein sunt cei mai buni!

| Припять a răspuns:

Sunt formatia mea preferata!\m/
Ei m-au ajutat sa invat germana.

| aka1nu a răspuns:

Cea mai tare trupa... puppy dog eyes ea si cu metallica... melodii preferate in ordinea asta : feuer frei, du riechst so gut, du hast, mann gegen mann

| Ppaul9 a răspuns:

Singura trupa de la care imi plac absolut toate melodiile!
O muzica buna si un show extraordinar

| Ppaul9 a răspuns:

Singura trupa de la care imi plac absolut toate melodiile!love strucklove strucklove struck
o muzica de calitate si un show impresionant:d:dlove struck