| simonaalexa a întrebat:

Ce parere aveti despre Tokio Hotel? Dar despre Black Veil Brides? (fara raspunsuri gen: "emo","drogati" etc.)

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Poi ăștia nu merită răspunsuri gen ''emo'' sau ''drogati'' pentru că și pe ăia îi fac de râs.
Trupele ăstea au ajuns faimoase pentru că au soliști săcsi ( care eu una îi găsesc oribili). Sincer deci n-am văzut o fană sau un fan BVB sau Tokio Hotel când este întrebat de ce ascultă muzica lor să nu amintească de aspectul cântăreților. Fetele se udă când se uită la ei și băieții vor să fie ca ei ca să se ude fetele când îi văd.
Oricum muzica lor pe mine mă lasă rece, aspectul mi se pare grețos și fanii prea obsedați.

4 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Atât de mult câcat în întrebare,încât pute de aici.
Merită înfăşuraţi în Zewa şi îndesaţi în vasul de WC. Apoi, să tragem şi apa şi să ne spălăm pe mâini, că aşa-i frumos şi sănătos!

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai eu ascult ambele trupe:-s si chiar imi place muzica lor.Adica nu este chiar asa reahappy.Dar fiecare cu preferintele lui. Sper ca te-am ajutatwinking.

| Nolkyz a răspuns:

"Mai fetito, masoara-ti cuvintele, da? adgdsga sw; hgnoiwew ewh] ewrh bla bla bla ewognw gpoi! Deci te rog frumos, mai mult respect!" rolling on the floor!

| teiubesc2 a răspuns:

Tokio hotel sunt cei mai tari mie una imi place genu lor si mai ales Tom si Bob nu inteleg ce aveti cu ei daca se macheaza ciudat si daca vrei sa stii fetito ei nu se drogheaza masoarati cuvintele ei au ajuns cv daa? deci te rog frumos mai mult respect pentru ca ei chiar sunt iubiti de unii si Black Veil Brides sunt si ei destul de buni ...Mai mult respect te rog!