| Xander13 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa Behemoth?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Îmi plac foarte mult. Ascult multe piese de la ei.
Se încadrează perfect în trupele de black metal mai raw (raw = rugos pe engleză).
Sunetul lor e foarte rugos.
Este trupă iconică.
Ei sunt cei care au continuat influenţa celor de la Immortal în apariţia pe scenă şi în videoclipuri în corpsepaint, dar au adus şi faţete teatrale cu simbolistica satanică în mai orice au făcut ei.
Şi ei au cam pus bazele scenei black metal din Polonia.
Care e una pur şi simplu bestială.

| Termopile a răspuns (pentru KristalPop):

Cum să îi asculți pe cretini ăștia din trupa Behemoth, eu abia aștept să fie interziși la noi în țară și ție îți plac.

10 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Not my type

| TheLordofSalem a răspuns:

Satanişti. Îmi plac.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu sunt un fan...

| Vans a răspuns:

Groan,unde eşti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vans):

M-ai pierdut?

| Vans a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-am găsit.

| FearOfTheDark a răspuns:

Imi place, e o trupa buna.

| Termopile a răspuns:

Niște cretini, tâmpiți pe care i-aș bate cu lopata sau eventual i- aș ințepa un pic cu furca în fund ca să se potolească o dată cu cretinismele alea de 2 bani cărora ei le zic muzică. Dacă as fi președintele oricărei țări aș interzice muzica lor la mine în țară, așa că dacă vreți să interzic acești căcați la noi în țară rugați-vă să ajung prim-ministru și vă asigur că nu o să mai vedeți astfel de trupe idioate precum Behemoth.

| Termopile a răspuns:

Aștept să fie interziși în România