| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa "brokencyde"?

Răspuns Câştigător
| AudImagini a răspuns:

Este cea mai nasoală trupă existentă.

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Gay.Totally gay.Totally shit.Si nu-mi pasa de stupid. straight face

| FucktheSystem a răspuns:

Îl ști pe Justin Bieber? Până și el cântă mai bine decât infecții ăia.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Mie imi place thinking

| AudImagini a răspuns:

@unknow Sinceră să fiu am deschis link-ul dar nu am ascultat deoarece am văzut scris ''Brokencyde''

P.S.: Dacă vroiai să insinuezi ceva, schizofrenică e mămicuţa ta.

| Lace a răspuns:

Aiurea trupă. Poate unora le place, mie îmi displace.

| unknow a răspuns:

Am o dedicatie pentru. @AudImagini : http://www.youtube.com/watch?v=nr1JfQyEIZs

;)

| unknow a răspuns:

@AudImagini zi zau cu limba scoasa si te cred! b-)

| Andradaa_6539 a răspuns:

E o trupa cool... nu`s nu stiu ce fan da imi plk cateva melodii