| RockinLife a întrebat:

Ce părere aveţi despre trupa Equilibrium?
http://www.youtube.com/watch?v=Yom8nNqmxvQ
Mie mi se par super epici.

12 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Stiam de ei si ai dreptate sunt bestiali.

| RockNbeer a răspuns:

Am senzatia aia ciudata ca si cum i-as mai fi auzit, dar sunt sigur ca nu am mai ascultat nimic de la ei.
Deci...suna bine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow...sounds good...nu ştiam de ei.mulţumesc

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îi ştiam.
Folk metal & nemţi. Combinaţia perfectă.
Mulţumesc. Am cu ce să îmi încând auzul în seara asta. O să dau târcoale prin discografia lor când voi avea mai mult timp.
Şi da, sunt cu adevărat epici. Instrumentaţia e genială.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru RockinLife):

Sâc. Tocmai pe aia o ascultam. Am găsit-o la recomandări. Hihi.

Oricum, vreau să le ascult discografia în ordine, de la început. Ăsta-i obiceiul meu cu trupele care îmi plac în mod special. Bineînţeles, asta când nu mi-e lene şi aleg să mă plimb din melodie în melodie.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru RockinLife):

Şi ăştia sunt foarte buni.
Parcă sunt o combinaţie între Korpiklaani şi Equilibrium sau Ensiferum.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru RockinLife):

De când zic şi eu că ascult discografia Nordheim. Şi nici nu e mult; doar un album. laughing

Răspuns utilizator avertizat